Hizmetlerimiz SATA BİLİŞİM
Bilgisayar Parçaları & Aksesuarları

Meydana gelebilecek arızaları önlemek, cihazların ömrünü uzatmak ve daha verimli çalışmayı sağlamak amacıyla periyodik yapılan müdahale ve kontrollerdir. Periyodik bakımda yapılan işler: Ana ve alt ürünlerin iç ve dış temizliği Bağlantı kontrolleri Fonksiyon testleri Disk temizleme Virüs kontrolü Verimi artırmaya yönelik ayarlamalar. Yapılan işler müşteriye rapor edilir ve onay alınır. Periyodik bakım sıklığı üretici firma önerilerine uygun olarak, cihazların bulundukları ortama, çalışma durumuna, müşteri isteğine göre ayarlanır.

Mail Kurulum

Şirketler günümüz teknolojisini kullanarak şirket içi iletişim masraflarını minimize etme çabasındadır.Email teknolojisi İnternetin gelişimi ve akıllı telefonlarla entegre oluşu ile birlikte artık firma içi ve firmalar arası iletişimin olmazsa olmazı haline gelmiştir.Sata Bilişim olarak uzman ekibimiz ile sizlere microsoft exchange kurulumu teknik desteği vermekteyiz.

Yazılım & Kurulum

Sata Bilişim teknik servis ekibi tüm uzman kadrosui ile ilgili teknik servis bakım ve onarım hizmetlerini vermeye başlamıştır. Bakım anlaşmalarınızı yaparken mac ürünleri ve pc ürünlerini aynı anlasma kapsamı icerisine dahil edebilir, tüm sistemelerinizin bakımı için tek servis noktasından profesional destek alabilirsiniz

Web Tasarım

Kurumsal firmaların dünyaya açılmasını sağlamak için dinamik yada statik alt yapılı web tasarımı bununla birlikte barınma hizmetlerini Sata Bilişim güvencesi ve kalitesi ile sizlere vermekteyiz.Kurumsal bir şirket iseniz ve web sitesi yaptırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

SEO

İnternet kullanımının artmasıyla potansiyel müşterilere ulaşmanın kısa ve etkili yollarından biri de SEM (Search Engine Marketing) dir. Artan arama oranları ve yaygın internet kullanımıyla önem kazanmış , firmaların anahtar kelimelerle arama motorlarında bulunabilirliklerinin artırılma çözümleri ile sağlanan pazarlama yöntemidir.

Mikro Yazılımlar

Şirketimiz Mikro Bayisi olup her türlü Mikro ürününü temin eder, bu konuda her türlü yazılımsal ve teknik desteği sunar. Mikro muhasebe programı türkiyede yaygınlaşmış olup her türlü sektöre entegrasyonu mümkündür, Şirketimiz ayrıca NOD32 Antivirüs yazılımı " Goldpartner " ünvanına sahiptir. NOD32 Antivirüs yazılımı son yılların en iyi çıkışını yaparak piyasadaki varlığını hissettirmiştir. NOD32 Antivirüs yazılımının tüm sürümlerini Şirketimiz aracılığı ile temin edebilirsiniz. Bilgisayar ve Çevre birimleri ürünlerinde yine firmaların tüm ihtiyaçlarını tek elden karşılamak amacıyla tüm ürün, yazılım ve sarf malzemelerin tedarikini gerçekleştirmekte ve AMD VE INTEL’in yetkili satıcısı olarak hizmet vermektedir.

    Satabilisim.Com© 2006 Tüm Hakkı Sakldır. by © SATABILISIM GROUP ™