SATA BİLİŞİM'E HOŞ GELDİNİZ

SATA BİLİŞİM

Ülkemizin bilgi toplumu olma yolundaki ilerleyişine katkıda bulunmak amacıyla 2005 tarihinde kurulmuş olan firmamız, sürekli yükselen başarı grafiğiyle, bilişim, internet ve yazılım hizmetleri sektöründe 2005 yılından beri faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir. Sonuç olarak, Sata Bilişim kurum ve kuruluşların internet ve yazılım hizmetleri alanındaki ihtiyaçlarına A’dan Z’ye anahtar teslimi proje üretip uygulayan ve gerektiğinde 7×24 hizmet anlayışıyla üstlendiği sorumluluğun bilincinde olarak uzman kadrosuyla, dürüst, kaliteli, ilkeli hizmet anlayışından sapmadan yoluna devam etmektedir.

VİZYON

Sürekli yükselen başarı grafiğimizle beraber, bilişim, internet ve yazılım hizmetleri sektöründe 2005 yılından beri faaliyetlerine aralıksız devam etmekteyiz ve bundan gurur duymaktayız. Firmamız şeffaflık,dürüstlük, müşterilerine karşı sorumluluklarını yerine getirme ilkerlerini esas almıştır. Firmamız bilgisayar sektöründeki tüm markalardan bilgisayar, bilgisayar parçaları ve notebook temin etme özelliğine sahiptir.

MİSYON

Ülkemizin bilgi toplumu olma yolundaki ilerleyişine katkıda bulunmak amacıyla 2005 tarihinde kurulmuş olan firmamız, sürekli yükselen başarı grafiğiyle, bilişim, internet ve yazılım hizmetleri sektöründe 2005 yılından beri faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir. Amacımız siz özel müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve gerçekten işimizi en iyi şekilde yapmaya çalışmaktan geçiyor. Fark burada.

KÜNYE

Veysel Büber Firma Yetkilisi 0 232 446 91 91 veysel@satabilisim.com