20 yılı aşkın bir süredir teknolojide meydana gelen yenilikler, dünyadaki herkesi birbirine yakınlaştırıyor ve insanlara birbirleriyle iletişim kurmaları için daha fazla seçenek sunuyor. Sata Bilişim uzmanları ise iletişim için kullanılan masaüstü ve cep telefonları, e-posta ve sesli posta, IP üzerinden ses (VoIP), anında mesajlaşma, web ve video konferansı gibi birden çok sistemi yönetmek için çaba sarf ediyorlar. Bugünün haberleşme teknolojileri birbirinden bağımsız olarak gayet iyi çalışıyor; ancak bizler bu teknolojilerin birlikte bir takım olarak daha verimli çalışacaklarına inanıyoruz. Microsoft Mesajlaşma ve Birleşik İletişim Çözümleri, çalışanların en sık kullandığı uygulamalardan doğru kişiyi anında bulabilmeleri ve haberleşebilmeleri için kullanıcılara zengin iletişim yolları sağlıyor. Operasyonel kontrolü sürdürürken, maliyetli bir altyapı ve ağ yenilemelerine gerek kalmadan kurumsal düzeyde anlık mesajlaşma, Web konferansı ve yazılım destekli VoIP ile güçlendirilmiş haberleşme araçlarını bir çözüm altında sunuyor. Microsoft Birleşik İletişim Çözümleri, kurumsal haberleşme çözümlerini uçtan uca karşılayan; anlık mesajlaşma, e-posta,video konferans, sesli konferans, telefon, sesli mesaj ve mobil iletişim özelliklerini barındıran hizmettir. Birleşik Mesajlaşma ise insanların nerede ve hangi platformda olursa olsun iletişim kurmalarını kolaylaştıran çözümler topluluğudur.

Microsoft’un sunduğu Mesajlaşma ve Birleşik İletişim çözümleri kurumların

  • İletişim yollarını güçlendirmelerine,
  • İletişim yollarına yönelik geliştirilen güvenlik altyapısından faydalanmalarına,
  • Gelecekte de kullanılacak güçlü ve sağlam bir iletişim teknolojisinin temeli oluşturmalarına,
  • Verimliliklerini artırmalarına ve giderlerini düşürmelerine yardımcı olur.

Mesajlaşma, e-posta, sesli ve görüntülü konferans, kurumsal ses ve Microsoft Office gibi üretkenlik çözümleri, firma altyapınızı bulut depolama ve entegre mesajlaşma sistemleri ile genişleterek, size esnek çalışma ortamları sunar. Microsoft Skype for Business ve Exhange’i destekleyen Office ve bulut hizmetleri, kurumunuza ihtiyaçlarınıza uygun ve gelişmiş mesajlaşma ve birleşik iletişim çözümlerini uçtan uca sağlar.

Sata Bilişim, Microsoft Mesajlaşma ve Birleşik İletişim çözümlerini kurumunuzun ihtiyaçları doğrultusunda profesyonel ekipleriyle projelendirerek uygulama hizmetlerini de sağlamaktadır.