Tüm açılardan verimliliği arttıran ve güvenilir bir mimari sunan sanallaştırma çözümleri Sata Bilişimin sunduğu bilişim altyapı çözümlerinin önemli bir bileşenidir.

İyi planlanmış bir sanallaştırma projesinde ağ sanallaştırması, yedekleme sanallaştırması ve sunucu sanallaştırması bileşenlerinin doğru olarak konumlandırılması gerekmektedir. Sata Bilişim, temel sanallaştırma projelerinden büyük ölçekli sanallaştırma altyapılarına kadar her seviyede size çözüm üretmekte ve sağlamaktadır.

Son bilişim sistemleri için standartlaşan sanallaştırma çözümleri artık sadece sunucular için değil son kullanıcılar için de çözüm sağlamakta ve yüksek verimlik ve güvenilir altyapı için vazgeçilmez olmaktadır.

Kurumların ihtiyaçlarına göre ürün konumlandırmayı bir prensip haline getiren Sata Bilişim, sanallaştıma projelerinde Vmware ve Microsoft çözümlerini sunmaktadır. Altyapınıza, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun sanallaştırma çözümleri ile yatırım ve işletme giderlerinizi azaltmanıza yardımcı olmaktadır.